Privaatsuspoliitika ja kasutamistingimused

Öko-Pharma OÜ privaatsuseeskirjad

Öko-Pharma-s – antiseptilised ja amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipood, kuhu pääseb saidilt okopharma.com, on meie üheks peamiseks prioriteediks külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab tüüpi teavet, mida Öko-Pharma kogub ja salvestab – Antiseptik & amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipood ja kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust.

See privaatsuseeskiri kehtib ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajatele seoses teabega, mida nad Öko-Pharma-s jagasid ja / või koguvad – Antiseptik & amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. E-pood. Neid eeskirju ei kohaldata teabe suhtes, mis on kogutud võrguühenduseta või muude kanalite kaudu kui see veebisait.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

kogutav teave

Isikuandmed, mida teil palutakse esitada, ja põhjused, miks teil neid palutakse esitada, tehakse teile selgeks kohas, kus me palume teil esitada oma isiklikud andmed.

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta lisateavet, näiteks teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit, sõnumi sisu ja / või manuseid, mille võite meile saata, ja mis tahes muud teavet, mille võite valida .

Kui registreerute kontole, võime küsida teie kontaktandmeid, sealhulgas selliseid andmeid nagu nimi, ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

Kuidas me teie andmeid kasutame

Kogutud teavet kasutame mitmel viisil, sealhulgas:

  • Pakkuge, hallake ja hooldage meie veebisaiti
  • Täiustage, isikupärastage ja laiendage oma veebisaiti
  • Mõistage ja analüüsige, kuidas te meie veebiklubi kasutate
  • Uute toodete, teenuste, funktsioonide ja funktsioonide arendamine
  • Suhtlege teiega kas otse või ühe meie partneri kaudu, sealhulgas klienditeeninduse jaoks, et pakkuda teile värskendusi ja muud veebisaidiga seotud teavet ning turundus- ja reklaamieesmärkidel
  • saadame teile meilisõnumeid
  • pettuste otsimine ja ärahoidmine

logifailid

Öko-Pharma – antiseptilised ja amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Online-pood järgib logifailide kasutamise standardset protseduuri. Need failid logivad külastajaid veebisaitide külastamisel. Kõik hostinguettevõtted teevad seda ja osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutud teave sisaldab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaega, viidavaid / väljumislehti ja võimalusel klikkide arvu. Neid ei seostata ühegi isikut tuvastava teabega. Teabe eesmärk on suundumuste analüüsimine, saidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine. Meie privaatsuseeskirjad loodi privaatsuspoliitika generaatori ja Privaatsuseeskirjade mall .

Küpsised ja veebimajakad

Nagu iga teinegi veebisait, on ka Öko-Pharma – antiseptiline ja amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Online-pood kasutab küpsiseid. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidi lehtede salvestamiseks, kuhu külastaja pääses või mida ta külastas. Seda teavet kasutatakse kasutajakogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu külastaja brauseri tüübi ja / või muu teabe põhjal.

Üldisema teabe saamiseks küpsiste kohta lugege artiklit “Mis on küpsised” .

Reklaamipartnerite privaatsuseeskirjad

Selle loendiga saate tutvuda kõigi Öko-Pharma – Antiseptiliste & amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipood.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverites või reklaamivõrkudes kasutatakse tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid, JavaScripti või veebimajakaid, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja linkides, mis ilmuvad saidil Öko-Pharma – Antiseptik & amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipood, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie külastatavatel veebisaitidel nähtavate reklaamide sisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et Öko-Pharma – antiseptilised ja amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipoel pole juurdepääsu neile küpsistele, mida kasutavad kolmandate osapoolte reklaamijad, ega nende üle kontrolli.

Kolmanda osapoole privaatsuseeskirjad

Öko-Pharma – antiseptilised ja amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipoe privaatsuseeskirjad ei kehti muude reklaamijate ega veebisaitide kohta. Seega soovitame teil täpsema teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatavatest võimalustest loobumise kohta. Nende privaatsuseeskirjade täieliku loendi ja nende linke leiate siit: Privaatsuspoliitika lingid.

Võite küpsised keelata oma brauseri üksikute suvandite kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

CCPA privaatsusõigused (ärge müüge minu isiklikku teavet)

CCPA kohaselt on California tarbijatel muu hulgas õigus:

Nõuda, et tarbija isikuandmeid koguv ettevõte avalikustaks kategooriad ja konkreetsed isikuandmete kogumid, mille ettevõte on tarbijate kohta kogunud.

taotlege, et ettevõte kustutaks kõik isikuandmed ettevõtte kohta, mille ettevõte on kogunud.

taotlege, et ettevõte, mis müüb tarbija isikuandmeid, mitte müüks tarbija isikuandmeid.

Kui esitate taotluse, on meil teile üks kuu aega vastata. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime olla kindel, et oleksite kõigist oma andmekaitseõigustest täiesti teadlikud. Igal kasutajal on õigus järgmistele tingimustele:

Juurdepääsuõigus – teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid. Võime selle teenuse eest võtta väikest tasu.

Õigus parandusele – teil on õigus nõuda, et parandaksime teie arvates ebatäpse teabe. Samuti on teil õigus nõuda, et täiendaksime teavet, mis on teie arvates puudulik.

Kustutamisõigus – teil on teatud tingimustel õigus taotleda, et kustutaksime teie isikuandmed.

Õigus töötlemist piirata – teil on õigus nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete töötlemist teatud tingimustel.

Õigus töötlemisele vastuväiteid esitada – teil on teatud tingimustel õigus vaidlustada meie isikuandmete töötlemine.

Õigus andmete kaasaskantavusele – teil on õigus nõuda, et teatud tingimustel edastaksime kogutud andmed mõnele teisele organisatsioonile või otse teile.

Kui esitate taotluse, on meil teile üks kuu aega vastata. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

Lasteteave

Teine osa meie prioriteedist on laste kaitse lisamine Interneti kasutamise ajal. Julgustame vanemaid ja eestkostjaid oma võrgutegevusi jälgima, neis osalema ja / või neid jälgima ja juhendama.

Öko-Pharma – antiseptilised ja amp; Desinfitseerimisvahendid. Hulgimüük. Veebipood ei kogu teadlikult isiklikku tuvastatavat teavet alla 13-aastaste laste kohta. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame tungivalt meiega kohe ühendust võtta ja anname endast parima sellise teabe viivitamatu eemaldamiseks meie registritest.

Scroll to Top